Sort Organza Bordløber med Sølv Brokade Mønster

Købes hos Festbyen

Varenummer (SKU): 5901157429162 Kategorier: , ,
 

Beskrivelse

Sort Organza Bordløber med Sølv Brokade Mønster er et must-have til enhver festlig anledning. Denne bordløber tilfører elegance og stil til dit arrangement, uanset om det er en bryllupsreception, en fødselsdagsfest eller en middagsselskab.

Vigtige detaljer om produktet:

– Materiale: Organza, som giver et let og luftigt udseende
– Bredde: 36 cm, perfekt til at dække bordets længde uden at være for dominerende
– Længde: 9 meter, hvilket giver rigelig materiale til flere borde eller til at skabe lag på ét bord
– Farve: Sort med et smukt sølv brokade mønster, der skaber kontrast og lys i din dekoration

Denne bordløber er ideel til at fremhæve dine festlige indretninger og kan nemt kombineres med andre dekorationer som blomster, stearinlys eller servietter for at skabe en sammenhængende stil. Den lette organza giver et elegant udtryk, mens det sølvfarvede mønster tilfører et strejf af glamour.

Bordløberen er nem at arbejde med og kan klippes til den ønskede længde uden problemer. Den vil ikke kun beskytte dit bord mod pletter og ridser men også gøre din fest mere indbydende.

Produkt ID: 2374
EAN: 5901157429162

Sørg for at inkludere denne sorte organza bordløber i din næste festplanlægning for at give dine gæster en uforglemmelig oplevelse.

Yderligere information

Butik